o reklamě víme vše...

  • 420 605 205 741

Papírové tašky a igelitky

Papírové tašky s potiskem

Papírové tašky společnosti DANTER - reklama a potisk, s.r.o., dodavatele reklamních a dárkových předmětů, jsou ideálním předmětem pro účinnou prezentaci Vaší společnosti. Výhoda papírových tašek s potiskem spočívá v tom, že jsou praktickým a opakovatelně využitelným reklamním dárkem, který díky možnosti potisku bude reprezentovat Vaši firmu všude tam, kam se Vaše papírová taška s potiskem dostane.

Základní rozdělení tašek: papírové tašky s plochým papírovým uchem, papírové tašky s krouceným papírovým uchem, luxusní laminované tašky s bavlněným uchem (lamino lesk, lamino mat, lak), tašky na víno (a krabice na víno s držadlem do ruky), papírové sáčky.

Velikosti: minimální/maximální výška tašky/sáčku se liší dle druhu tašky. Rádi Vám sestavíme individuální kalkulaci přesně na míru Vašich požadavků.

Barva: klasické bílé, hnědé, barevné, nebo s plnobarevným celoplošným potiskem.

Potisk: základní je sítotisk do 3-4 barev (u tohoto potisku nelze tisknout do okrajů a barvy nesmí mít přechody a prolínat se), digitální potisk (barevný např. jako fotka) a celoplošný plnobarevný potisk (zakázková výroba tašek v rámci tisíců kusů).

Dodací lhůta: individuální, ale obecně lze říci, že lze uvažovat o dodání již od 1 týdne po schválení grafiky.

Některé papírové tašky naleznete rovněž v našem eshopu v kategorii Domácnost, ale naše nabídka je mnohem širší.

Papírová taška s bavlněným uchemPapírová taška s plochým papírovým skládaným uchemPapírové sáčkyPapírová taška s rolovaným (krouceným) držadlem


Plastové tašky s potiskem

Plastové tašky lze rovněž považovat za velice efektivní způsob prezentací Vaší společnosti. Tašky z plastu jsou výborně skladovatelné a vhodné i pro časté používání. Kromě tašek dokážeme vyrobit rovněž plastové sáčky a pytle.

Základní rozdělení tašek: s navařeným uchem či se zpevněným průhmatem. Tašky s navařeným uchem mohou být se spodní záložkou či bez spodní záložky. Tašky s průhmatem existují rovněž s či bez spodní záložky či bez průhmatu. Konkrétní výběr tašky záleží na Vašich požadavcích. Naše obchodní oddělení Vám rádo poradí s jakýmikoliv případnými dotazy.

Velikosti: základní je 35x50 cm, ale existuje jich velké množství, proto je vhodné vždy poptat Vámi požadovaný rozměr a společně nalezneme nejvhodnější variantu. Kromě fixních rozměrů lze při vyšším počtu kusů využít i možnosti výroby tašek dle vlastních rozměrů.

Barva: základní je bílá, na tu se nejlépe tiskne, protože nedochází ke změně barvy při potisku, základní barvy bývají skladem a tiskneme např. i na 100 či méně kusů, v případě požadavku na speciální odstín není problém při vyšším počtu objednaných kusů.

Potisk: na menší počet není možný až do okrajů, tiskeneme sítotiskem nebo flexotiskem (síto na menší počet, flexo např. na 3 tisíce a více igelitek – jedná se o „separované barvy“ – takže žádné barevné přechody a splývání barev), celoplošný potisk je zakázková výroba od 5 tisíc ks.

Dodací lhůta: 3 týdny od schválení grafiky, ale je možné plastové tašky dodat i dříve, záleží na povaze zakázky, množství a potisku.

Plastové tašky

LPDE taška s navařeným uchem a bez spodní záložky

LPDE taška s navařeným uchem a se spodní záložkou

 

 

 

 

 

 Tašky s průhmatem a spodní záložkouTaška s průhmatem a bez záložkyTaška bez průhmatu

 

 

 

 


Rádi Vám telefonicky či e-mailově odpovíme na Vaši konkrétní poptávku. Kontakty naleznete zde.

 

 

Tabulka Seznam

Nastavit vzestupně

položek: 2

Tabulka Seznam

Nastavit vzestupně

položek: 2