Vítejte v eshopu Danter - reklama a potisk, s.r.o.!

O nás

Společnost DANTER - reklama a potisk, s.r.o. je specializovanou reklamní agenturou se sídlem v Ostravě. Letos slavíme dvacáté výročí obchodování na trhu reklamy v oblastech full servisové činnosti, prodeje reklamních a dárkových předmětů, polygrafické výroby, plánování a nákupu reklamních kampaní ve sdělovacích prostředcích, zajišťování odborných seminářů a tiskových konferencí, pronájmu reklamních ploch a 3D reklamy.

Ve vlastním DTP studiu svým klientům navrhneme a zrealizujeme návrhy katalogů, firemních složek a prezentací, vizitek a dalších tiskových materiálů a následně vytiskneme. Vašim grafickým návhrům se bude pečlivě věnovat náš profesionální grafik.

Od počátku svého vzniku v roce 1996 jsme začali rychle expandovat se sortimentem zboží v oblasti 3D reklamy, který na trhu chyběl. Reklamní agentura DANTER - reklama a potisk, s.r.o. má vlastní kapacitu moderního tampónového tisku, sítotisku a rotačního tampónového tisku, ražby, přímého digitální tisku, sublimace a rovněž vlastní řezací stroj. Jsme členem PSI – světové asociace reklamních agentur v oblasti 3D reklamy. Péče o zákazníka je individuální, nejedná se o klasický katalogový prodej. Rádi vyjdeme vstříc Vašim specifickým přáním a návrhům.

Nabízíme Vám následující služby v oblasti reklamy, tisku a mediální prezentace:

- dárkové a reklamní předměty s potiskem

- plnobarevný digitální tisk

- nákup médií

- pronájem reklamních ploch

- realizace reklamních kampaní

- řezaná reklama, ražba

- tiskové materiály včetně grafického zpracování

- polepy aut

- reklamní šňůrky na krk s potiskem

- firemní akce na klíč

- marketingové výzkumy

Rychlý kontakt

 

 

 

+420 605 205 741
+420 597 582 181
danter@danter.cz