o reklamě víme vše...

  • 420 605 205 741

Výzkumy

Společnost DANTER - reklama a potisk, s.r.o. Vám nabízí své služby rovněž v oblasti marketingových výzkumů, marketingového poradenství a souvisejících služeb. Cílem marketingu je vždy spokojený zákazník, a proto Vám nabízíme širokou paletu nástrojů, kterými můžete tohoto záměru dosáhnout. Při naplňování tohoto ideálu používáme jak moderních marketingových postupů, tak i časem prověřených strategií.

1) Marketingové výzkumy

V oblasti marketingových výzkumů Vám nabízíme následující oblasti produktů:

- specializované produkty (POS KPI´s audit, shopscore AUDIT, měření spokojenosti zákazníků na trhu vodárenských společností, hodnocení poskytnutých služeb v rámci hospitalizace v nemocnici, hodnocení kontaktních míst, marketing měst, regionální marketing, mediální analýza, mediální monitoring další)

- ad hoc výzkumy (Kvantitativní výzkumy trhu v domácnostech, kvalitativní výzkumy trhu – focus group, hloubkové rozhovory, CATI – Telefonické výzkumy trhu, BLIND TASTE TEST – SLEPÉ TESTY)

- omnibus (výzkum na bázi omnibus)

- on-line výzkumy trhu (např. formou internetového dotazníku, e-mailová forma dotazníku, testování internetových prezentací se speciální technikou)

2) Marketingové poradenství

Marketingové poradenství je královskou disciplínou marketingu. Radit profesionálům, jak dělat marketing v jejich společnostech, není vždy jednoduché. Smyslem a posláním marketingového poradenství je přenos dobrých praktik od úspěšných klientů k těm, kteří na svůj úspěch teprve čekají. Nabídneme Vám různé marketingové moduly, které můžete využít při plánování právě Vaší marketingové strategie.

3) Marketingové služby

- roznos letáků

- specializované služby vyžadující pracovníky v terénu

- sampling

- grafické návrhy a další

- merchandising (tvorba a vedení obchodního teamu, ochutnávky – klasické, či spojené s testováním a další)

 

V případě zájmu o některou z výše uvedených služeb nás prosím kontaktuje.